KONST / Litografier / Färglitografi 7527663
nr 752 7663
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), pt, signerad, 45x54
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:02:40
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm